प्रधानमन्त्री ओलीले सम्बोधन गर्ने

  ।   २६ पुष २०७७, आईतवार १०:२९

काठमाडौं :  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज राष्ट्रिय सभाको बैठकमा सम्बोधन गर्दै छन्।

संघीय संसद भवन नयाँ बानेश्वरमा दिउँसो १ बजे बस्ने बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको राष्ट्रियसभा अध्यक्ष गणेशप्रसाद तिमिल्सिनाले जानकारी दिए। प्रधानमन्त्रीले समसामयिक पछिल्लो राजनीतिक परिस्थिती बारे बैठकमार्फत सम्बोधन गर्ने तयारी रहेको उनका प्रेस सल्लाहकार सूर्य थापाले जानकारी दिए।

संसद विघटनपछि राजनीतिक रुपमै पार्टी दुई खेमामा विभाजित हुनुका साथै उक्त कदम असंवैधानिक भएको भन्दै पार्टी भित्र र बाहिरबाट चर्को आलोचना भइरहेको बेला प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्न लागेका हुन्। बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले  थारू आयोगको वार्षिक प्रतिवेदन पेश गर्ने कार्यसूची रहेको संसद सचिवालयले जनाएको छ।

यस्तै विधायन व्यवस्थापन समितिका सभापति परशुराम मेघी गुरुङले “विधायन व्यवस्थापन समितिको वार्षिक प्रतिवेदन सभा समक्ष पेश गर्नेछन्।

Next Post

कर्णालीको मनमोहक पर्यटकीयस्थल गुराँसे भ्युटावर (फोटो फिचर)

२६ पुष २०७७, आईतवार १०:२९
दैलेख : दैलेख र सुर्खेत जिल्लाको सिमानामा पर्ने गुराँस गाउँपालिका–५ को रानीमत्तामा बाह्रै महिना ढकमक्क गुराँस फुलिरहेको देखिने गुराँसको भ्युटावर अहिले पर्यटकको केन्द्रबिन्दु बनेको छ। कर्णालीको मनमोहक पर्यटकीयस्थल रारा, दैलेखको पञ्चकोशी क्षेत्र लगायतका स्थानहरूमा आउने आन्तरिक तथा ब्राह्‍य पर्यटकले गुराँसेको भ्युटावरलाई महत्वका साथ अवलोकन गर्ने गरेका छन्। गुराँसे भ्युटावरबाट नेपालगञ्‍ज बर्दियासम्मको दृश्यावलोकन […]

सम्बन्धित